Koho hľadáme

Máme radi "pečovatelky":

Zdeňka Štolfová – Senior konzultant

„Ve finančním oboru pracuji od roku 1996. V Novém Jičíně jsem tehdy pracovala ve stavebních spořitelnách. Nabízet a zprostředkovávat produkt, který přinášel lidem zajímavé zhodnocení, bylo pro náš tým úžasně naplňující. Odrazilo se to i v tom, že jsme opakovaně získali titul Obchodníka roku. V roce 2008 jsem se poprvé setkala s možností investování na kapitálové trhy. Byla to pro mne velká výzva. Opět práce s lidmi a pro lidi. Není vždy jednoduchá, není to nabízení jednoho standardního produktu. Je zapotřebí posoudit individuální možnosti i potřeby klientů. Není důležité mít jich tisíce, ale poskytovat servis, který potřebují. Odpovědně, na základě osobního vztahu.Tou největší odměnou je pak důvěra klientů, kterým jsme dali dobré investiční doporučení. Když se pak přihlásí další lidé, kteří by chtěli u nás také investovat, protože jejich známí či blízcí s námi mají dobré zkušenosti, je to naplněním našich vizí: najít to dobré právě pro vás – i když jste o tom doposud vůbec nevěděli. A to mě na této práci baví.

Ve společnosti Czech Investment Services s.r.o. je navíc vyvážené propojení zkušeností i mladistvého elánu. Pilířem je dlouholetá praxe profesně starších kolegů v nadnárodních investičních společnostech a jejich znalosti, ale na druhou stranu velmi nabíjející je i entuziazmus mladších kolegů. Důležité je ale pro nás všechny to, že si vzájemně pomáháme – a tím pomáháme i našim klientům.“

Máme radi "manažérov"

Martin Vlček  - Regional sales manager

“Spolupráce s CIS je přesně to, co jsem po 8-mi letech v investiční branži hledal. Veškeré dohody platí a případné problémy se okamžitě konstruktivně řeší. A to je přesně to, co jako manager obchodní skupiny potřebuji pro svůj tým i mé zákazníky. Společná pracovní vize je zárukou dlouhodobé spolupráce!!!”

Máte záujem o spoluprácu so Slovak lnvestment Services? Pošlite nám na seba kontakt cez email info@sk-in.sk a my sa vám ozveme. Bližšie informácie Vám radi predáme osobne.